Sosyal medyada ivmeli bir yükseliş, popüler paketlerle oldukça kolay!
Sosyal medyada ivmeli bir yükseliş, popüler paketlerle oldukça kolay!

LinkedIn Kullanıcı İstatistikleri: 2023 Kaç Kişi LinkedIn Kullanıyor?

İşletme profesyonellerine pazarlama yapmak istiyorsanız, LinkedIn’den daha iyi bir yer yoktur. Platform kullanıcılarının benzer düşünen iş insanlarıyla bağlantı kurması, iş […]

İşletme profesyonellerine pazarlama yapmak istiyorsanız, LinkedIn’den daha iyi bir yer yoktur. Platform kullanıcılarının benzer düşünen iş insanlarıyla bağlantı kurması, iş başvurusunda bulunması ve işe alınması ve dünyanın dört bir yanından kuruluşlardan ve etkili kişilerden en son haberleri takip etmesi. Şirket ve kişisel hesapların bulunduğu platformda takipçi sayılarınızın hacmi önemlidir.

LinkedIn üyelerinin ve markaların kanalı nasıl kullandığını anlamak, LinkedIn’in Sosyal Medya stratejinize nasıl dahil edileceği konusunda size değerli bilgiler verir. Heyecan verici kampanyalar oluşturmanıza yardımcı olmak için 2023’te bilmeniz gereken en güncel LinkedIn istatistiklerini burada bulabilirsiniz.

LinkedIn Genel  İstatistikleri

LinkedIn pazarlama dünyasına dalmaya hazır mısınız ? İşte bilmeniz gereken en iyi LinkedIn istatistikleri.

1. LinkedIn 2023’te 20 yaşına giriyor

LinkedIn, Facebook’un Harvard’da lansmanından sadece dokuz ay önce, 5 Mayıs 2003’te resmen açıldı. Platform ilk olarak, ilk versiyonunu oturma odasında inşa eden Reid Hoffman tarafından kuruldu.

Microsoft, 2016 yılında LinkedIn’i satın aldı ve bugün, Ryan Roslansky liderliğinde üyelik abonelikleri, reklam satışları ve işe alım çözümlerinden elde ettiği gelirlerle çeşitlendirilmiş bir işletmeye liderlik ediyor.

2. LinkedIn’in 36 ofisi ve 21.000 çalışanı var

Bu ofisler, 10’u Amerika Birleşik Devletleri’nde olmak üzere dünya çapında 30’dan fazla şehirde bulunmaktadır. Şirketin 21.000 çalışanından 19.000’den fazlası tam zamanlı.

3. LinkedIn 26 dilde kullanılabilir

Bu, birçok küresel kullanıcının ağa kendi ana dillerinde erişmesine olanak tanır.

linkedin istatistik

Kaynak: LinkedIn

4. Siyah ve Latin liderlerin sayısı geçen yıl %35 ve %20,3 arttı

LinkedIn, 2021’de sırasıyla %35 ve %20,3 oranında artan Siyah ve Latin liderlerin, yöneticilerin sayısıyla çeşitliliğini ve kapsayıcılığı geliştirmek için ortak bir çaba gösterdi.

5. Kadınlar, LinkedIn liderliğinin yaklaşık %42’sini temsil ediyor

LinkedIn ayrıca, şirketin liderliğinin yaklaşık %42’sini temsil eden kadınlarla, toplumsal cinsiyet eşitsizliğini de aktif olarak ele alıyor. Bu, önceki yıllara göre çok büyük bir gelişme ve LinkedIn, tüm kullanıcıları için kapsayıcı bir ortam yaratma taahhüdünü göstermiştir.

6. Linkedin geliri, 2023’ün ilk çeyreğinde yıldan yıla (sabit para biriminde) %21 arttı

Gelir artışı, LinkedIn ve kullanıcı tabanı için büyük bir öncelik olmuştur. 2023’ün ilk çeyreğinde şirket, önceki çeyreğe göre yıldan yıla %17’lik artışın önemli ölçüde üzerinde, yıldan yıla (sabit para biriminde) %21’lik bir gelir artışı bildirdi.

LinkedIn Kullanıcı İstatistikleri

LinkedIn’in geniş profesyonel hedef kitlesine ulaşmak mı istiyorsunuz? Stratejinize rehberlik etmesi için bu LinkedIn kullanıcı istatistiklerine göz atın.

7. LinkedIn’in 875 milyon üyesi var

Bu sayıyı bağlama koymak için, Instagram’ın şu anda 1,4 milyardan fazla kullanıcısı var ve Facebook’un neredeyse 3 milyarı var. Dolayısıyla, LinkedIn sosyal ağların en büyüğü olmayabilir, ancak belirli bir iş odaklı, dikkat etmeye değer bir kitle.

8. LinkedIn kullanıcılarının %57,2’si erkek, %42,8’i kadın

Genel olarak LinkedIn’de erkeklerin sayısı kadınlardan önemli ölçüde fazladır, ancak belirli LinkedIn hedef kitlenizin yapısını anlamak için biraz araştırma yapmanız gerekir. LinkedIn’in erkek veya kadın dışında herhangi bir cinsiyet bildirmediğini unutmayın.

9. LinkedIn kullanıcılarının %77’sinden fazlası ABD dışındandır

ABD, 194 milyondan fazla kullanıcıyla LinkedIn’in en büyük pazarı olsa da, ağ dünya çapında ilgi gördü. İkinci sırada 96 milyon kullanıcıyla Hindistan, 60 milyon kullanıcıyla Brezilya, 57 milyon kullanıcıyla Çin Anakarası ve 21 milyon kullanıcıyla Endonezya geliyor.

Linkedin kullanıcı istatistikleri, dünya genelinde

Kaynak: LinkedIn

10. LinkedIn dünya çapında 200 ülke ve bölgede üyeye sahiptir

LinkedIn kullanıcıları dünya çapında 200’den fazla ülke ve bölgede yaşamaktadır. Buna Avrupa’da 227 milyondan fazla, Orta Doğu ve Afrika’da 49, Asya Pasifik’te 244 milyon ve Latin Amerika’da 136 milyon dahildir.

11. LinkedIn kullanıcılarının neredeyse %60’ı 25 ila 34 yaşları arasındadır

LinkedIn kullanıcılarının yarısından fazlasının kariyerlerine başlayan ve kariyerlerini büyüten yaş grubunda olması şaşırtıcı değil. Sonuçta profesyonel bir ağ.

Bu grubu çok yakından da olsa 18-24 yaş aralığı takip etmektedir.

12. 23,38 milyon takipçi ile Google, LinkedIn’de en çok takip edilen kuruluştur

Amazon, TED Konferansları ve LinkedIn’i geride bırakan teknoloji devi Google, platformda en çok takip edilen şirket hesabı konumunda.

13. 35 milyondan fazla kullanıcı tarafından takip edilen Bill Gates, LinkedIn’de en çok takip edilen kişidir

Microsoft’un kurucusu, platformda en çok takip edilen kişisel hesap olarak tek başına, ikinci sırada Richard Branson’ın arkasındaki takipçi miktarının neredeyse iki katı. Microsoft’un LinkedIn’e sahip olması komik, ama biz burada sadece spekülasyon yapıyoruz!

14. #India, 67,6 milyon takipçiyle LinkedIn’de en çok takip edilen etikettir

Diğer en popüler etiketler arasında #Innovation (38,8 milyon), #Management (36 milyon) ve #HumanResources (33,2 milyon) yer alıyor.

#India Hashtag’inin hakimiyeti, pazarlamacılara ulusun küresel kampanya stratejinizin bir parçası olarak göz ardı edilmemesi gerektiğini gösteriyor.

15. LinkedIn’in uluslararası kullanıcı tabanı, 2023’ün ilk çeyreğinde ABD’deki kullanıcı tabanının 2 katı hızında büyüdü

LinkedIn, 2023’ün ilk çeyreğinde ABD’deki kullanıcı tabanının 2 katı kadar büyüyen uluslararası kullanıcı tabanıyla uluslararası alanda büyük adımlar atıyor. Bu büyüme yavaşlama belirtisi göstermiyor ve LinkedIn farklı alanlarda erişimini genişletmek konusunda harika bir iş çıkarıyor.

16. LinkedIn’de 295.000 okul listeleniyor

Benzer şekilde, LinkedIn kullanıcıları da platformun 295.000’den fazla okulu içeren dizininde arama yaparak eğitim fırsatları bulabilirler. Kullanıcılar ayrıca mentor bulmak, profesyonel ilişkiler kurmak ve potansiyel işverenlerle ağ kurmak için LinkedIn’i kullanabilir.

LinkedIn Kullanım İstatistikleri

En son LinkedIn kullanım istatistikleri yayınlandı ve bu platforma bakış açınızı bile değiştirebilirler.

17. 52 milyon kişi her hafta iş aramak için LinkedIn’i kullanıyor

Şirketiniz işe alım yapıyorsa, LinkedIn iş sayfanız potansiyel yeni çalışanlar için önemli bir kaynak olabilir.

İşe alım yöneticileri potansiyel yeni işe alımları şahsen inceleyemediğinde, LinkedIn gibi araçlar daha da önemlidir. Yetenek profesyonellerinin %81’i, sanal işe alımın pandemiden sonra da uzun süre devam edeceğini söylüyor.

18. LinkedIn üzerinden her dakika 8 kişi işe alınıyor

Son LinkedIn istatistiği sizi bu ağda sağlam bir varlığa sahip olmaya değeceğine ikna etmediyse, bu yapmalı. 2022’de yeni çalışanları işe almayı planlayan herhangi bir şirket, üst düzey yetenekleri çekmeye ve adayları işe almak için kanaldan yararlanmaya yardımcı olmak için gösterişli bir LinkedIn Sayfasına ihtiyaç duyar.

19. LinkedIn’de her saniye 101 iş başvurusu yapılıyor.

Zaten dikkate değer olan bu rakamı bir perspektife oturtmak gerekirse, dakikada 6.060 başvuru, saatte 363.600 başvuru ve her gün inanılmaz bir 8.72 milyon iş başvurusu gönderiliyor.

20. ABD’deki LinkedIn kullanıcılarının %16,2’si her gün giriş yapıyor

875 milyon üyesinin %16,2’sini LinkedIn’in günlük aktif kullanıcıları oluşturuyor ve platforma her gün giriş yapan yaklaşık 141 milyon kullanıcıya ulaşıyor.

21. ABD’deki kullanıcıların %48,5’i LinkedIn’i ayda en az bir kez kullanıyor

Yaklaşık 424 milyon aylık aktif kullanıcı ile bu, pazarlamacılar için ülke genelinde geniş bir karar vericiler havuzuna erişme fırsatını temsil ediyor.

22. LinkedIn, 2022’nin 2. çeyreğinde 15,4 milyar oturum gördü

LinkedIn, “sadece” bir işe alım platformu olmaktan, insanların kendilerini eğittikleri ve sektörlerindeki diğer şirketler ve fırsatlar hakkında bilgi edindikleri profesyonel bir ağa geçiş yaptı.

23. LinkedIn’de 36.000’den fazla haber bülteni var

Bunlar arasında Melinda Gates, Richard Branson, Ariana Huffington ve The Economist gibi çeşitli yayıncıların haber bültenleri yer alır. Bu 36 bin haber bülteninden 29 milyon tekil kişi abonedir.

24. LinkedIn ziyaretçilerinin %40’ı her hafta bir sayfayla organik olarak etkileşim kuruyor

Organik angajman bu günlerde gelmek zor. Ancak LinkedIn’de ziyaretçilerin %40’ı her hafta bir sayfayla organik olarak etkileşim kuruyor. Bu, platformun piyasada kalma gücünü ve alaka düzeyini gösteren etkileyici bir istatistik.

25. Haftalık paylaşım yapan sayfaların, aylık paylaşım yapanlara göre 5,6 kat daha fazla takipçisi var

Sosyal medyada ne sıklıkla gönderi paylaşılacağını bilmek zor olabilir. LinkedIn istatistiklerine göre, haftalık paylaşım yapan sayfaların, aylık paylaşım yapan sayfalara göre 5,6 kat daha fazla takipçisi var. Bu nedenle, işletmenizin sosyal medya takipçi sayısını artırmak istiyorsanız, en azından haftalık gönderileri hedefleyin.

LinkedIn Reklam İstatistikleri

Cüzdanınızı hazırlayın çünkü bu LinkedIn reklamcılık istatistiklerini okumayı bitirdiğinizde kampanyalar yürütmeye hazır olacaksınız.

26. LinkedIn’deki bir reklam dünya nüfusunun %14,6’sına ulaşabilir

Yani on sekiz yaş üstü insanların %14,6’sı. Bu, sosyal ağlar arasında en yüksek erişim olmasa da, LinkedIn, işlerini önemseyen, kendi kendine seçilmiş bir kullanıcı tabanı avantajına sahiptir.

27. LinkedIn Pazarlama Çözümleri, Temmuz 2022’de 5 milyar doları aştı

İşletmelerin reklamlarla büyümesine yardımcı olmayı amaçlayan platformun şubesi olan LinkedIn Pazarlama Çözümleri, Temmuz 2022’de ilk kez 5 milyar doları aşan bir geliri aştı. 2024 yılına kadar LinkedIn’in tüm görüntülü reklamların yaklaşık %50’sini alacağı tahmin ediliyor. Harcama ve tüm dijital reklam harcamalarının %25’i.

28. LinkedIn’in reklam erişimi 2021’in 41. çeyreğinde 22 milyon kişi arttı

Bu, üçüncü çeyreğe göre %2,8’lik bir artış demektir.

29. Markaların %50’si LinkedIn’de reklam verdikten sonra “daha kaliteli” olarak görülüyor

LinkedIn’e göre, LinkedIn’de reklam veren markalar, katılımcıların %50’si tarafından “daha kaliteli” olarak görülürken, markaların %92’si “daha profesyonel”, %74’ü “daha akıllı” ve %59’u “daha saygın” olarak görülüyor. Bu, kısa vadeli satış performansında %10-15’lik bir artışla sonuçlandı.

30. Markalar, LinkedIn’deki reklam gösteriminden kaynaklanan satın alma niyetinde %33’lük bir artış gördü

Pazarlamacılar, kullanıcıların marka gönderileriyle etkileşim kurması ve bunları akışlarında paylaşması yoluyla, LinkedIn’in pazarlama dönüşüm hunisinin başlarında üyelerle bağlantı kurma yeteneğinden yararlanabilir.

31. Pazarlamacılar, LinkedIn’de 2 kata kadar daha yüksek dönüşüm oranları görüyor

LinkedIn’in kitle hedefleme araçları yelpazesi, platformdan kaynaklanan web sitesi ziyaretlerinin B2B sitelerindeki dönüşümleri artırma olasılığının daha yüksek olduğu anlamına gelir.

32. LinkedIn Pazarlama ayrıca 2 kat daha yüksek katılım oranları getiriyor

LinkedIn reklam istatistiklerinin derinlemesine bir analizi, LinkedIn Pazarlama Çözümleri aracılığıyla yapılan reklamların, organik reklamlara kıyasla iki kat daha fazla etkileşim oranı ürettiğini ortaya çıkardı.

33. LinkedIn’in dönüşüm izleme aracını kullanan reklamlar, edinme başına %13,5 daha düşük maliyet görüyor

LinkedIn istatistikleri, dönüşüm izleme araçlarını kullandığınızda, edinme başına maliyetin (EBM), kullanmadığınız duruma göre %13,5 daha düşük olduğunu gösteriyor. Bu araç, işletmelerin LinkedIn Reklamlarından gelen dönüşümleri izlemelerine yardımcı olur ve onlara hangi kampanyaların kendileri için en iyi sonuç verdiğine dair daha fazla fikir verir.

34. LinkedIn’deki üyeler, ortalama çevrimiçi izleyici kitlesinin 2 katı satın alma gücüne sahiptir

LinkedIn kullanıcıları, diğer çevrimiçi kitlelere kıyasla ortalamanın üzerinde satın alma gücüne sahiptir. Bu, onu satın alma olasılığı daha yüksek olan müşterileri hedeflemek isteyen işletmeler için harika bir platform haline getirir.

LinkedIn İşletme İstatistikleri

LinkedIn istatistikleri derlememizde bir sonraki adımda, bu yıl profesyonel dünyayı yönlendiren LinkedIn iş istatistiklerini inceleyelim.

35. LinkedIn’deki 5 kişiden 4’ü “iş kararlarını yönlendiriyor”

Pazarlamacılar için platformun başlıca satış noktası, bir kitleyi yalnızca demografik özelliklerine göre değil, işlerine göre hedefleme yeteneğidir.

Bu, özellikle B2B pazarlamacılarının satın alma kararlarını veren kişilere ulaşmasını sağlar.

36. LinkedIn’de 58 milyondan fazla şirket listeleniyor

LinkedIn, iş arayanlar, işe alım uzmanları ve benzer şekilde işverenler için paha biçilmez bir kaynak haline geldi. 2023’ün ilk çeyreği itibariyle, LinkedIn’de 58 milyondan fazla şirket listeleniyor ve bu da kullanıcılara iş fırsatları bulmak için zengin seçenekler sunuyor.

37. LinkedIn’de her gün 2,7 milyon şirket gönderi paylaşıyor

LinkedIn’in kullanıcı tabanının büyüklüğü, onu hem iş arayanlar hem de işletmeler için paha biçilmez bir kaynak haline getiriyor. Kullanıcılar yalnızca potansiyel işverenlerle bağlantı kurmakla kalmaz, aynı zamanda en son endüstri trendleri hakkında bilgi edinebilir ve iş piyasasındaki değişikliklerden haberdar olabilirler.

38. LinkedIn’de listelenen 39.000 yetenek var

LinkedIn’de listelenen 39.000’den fazla beceriyle, işverenlerin doğru adayı bulması için mükemmel bir kaynaktır. Son 12 ayda, 365M yeteneği üyeler profillerine eklendi ve işe alma görevlilerinin ve işe alım yöneticilerinin en çok arzu ettikleri beceri setlerini belirlemelerini kolaylaştırdı.

39. İşe alma yöneticilerinin (insan kaynakları) %44’ü, rolleri doldurmak için LinkedIn beceri verilerini kullandı

Beceri verileri, işe alım görevlilerinin doğru adayı bulmaları için en önemli özelliklerden biridir. LinkedIn’e göre işe alım yöneticilerinin %44’ü, rolleri doldurmak için LinkedIn profillerinden alınan beceri verilerini kullandı.

Şirketiniz bir pozisyonu doldurmak istiyorsa, LinkedIn profillerinin beceriler bölümüne göz atmayı düşünmelisiniz.

40. LinkedIn, 2023’ün ilk çeyreğinde 150 milyon haber bülteni aboneliği gördü

LinkedIn haber bültenleri, en son sektör trendlerinden haberdar olmanın ve potansiyel kişilerle ağ kurmanın harika bir yoludur. LinkedIn, 2023’ün ilk çeyreğinde 150 milyon haber bülteni aboneliği gördü ve bu, daha fazla kişinin favori markaları hakkında bilgi sahibi olmak için bu özellikten yararlandığını gösteriyor.

41. B2B pazarlamacılarının %96’sı organik sosyal pazarlama için LinkedIn kullanıyor

Bu LinkedIn istatistikleri, LinkedIn’i B2B içerik pazarlamacıları için en iyi ağ haline getiriyor, ardından Facebook ve Twitter geliyor (sırasıyla %80 ve %71). LinkedIn’in insanların işle ilgili içerik beklediği ve aradığı bir bağlam sunduğu göz önüne alındığında, bu şaşırtıcı değil.

42. Ankete katılan B2B pazarlamacılarının %40’ı, LinkedIn’in yüksek kaliteli müşteri adaylarını yönlendirmek için en etkili kanal olduğunu belirtti

LinkedIn kullanıcıları, iş unvanlarına, şirketlerine, sektörlerine ve kıdemlerine göre doğru kişileri hedeflemek için profesyonel demografik verileri kullanabilir.

43. İçerik pazarlamacılarının %77’si, LinkedIn’in en iyi organik sonuçları verdiğini söylüyor

Organik pazarlamacılar için en çok kullanılan platform olmanın yanı sıra, LinkedIn organik sonuçlar üretmek için en iyi ağ olarak yer almaktadır.

LinkedIn’in biraz gerisinde %37 ile Facebook ikinci, %27 ile Instagram ve %21 ile YouTube geliyor.

44. B2B pazarlamacılarının %80’i LinkedIn reklamlarını kullanıyor

B2B pazarlamacılar için en iyi organik sosyal ağın aynı zamanda en yüksek ücretli sosyal ağ olması şaşırtıcı değil. Bunu %69 ile Facebook, %30 ile Twitter takip ediyor.

LinkedIn’de ücretli özellikleri kullanmaya yeni başladıysanız, başlamanız için eksiksiz bir LinkedIn reklamları kılavuzumuz var.

45. Markalar, LinkedIn Canlı yayınlarında normal videolardan 7 kat daha fazla tepki ve 24 kat daha fazla yorum alıyor

LinkedIn video gönderilerinin normal gönderilerden daha fazla etkileşim aldığını zaten gördük. Ancak Canlı video, özellikle yorumlar için etkileyici derecede yüksek katılım düzeyleriyle işleri bir adım öteye taşıyor.

Bu yüksek yorum oranı, insanların canlı video akışı sırasında meşgul olduğunu ve katılımcılarla etkileşim kurmayı beklediğini gösteriyor.

46. ​​Eksiksiz, aktif bir LinkedIn sayfasına sahip şirketler, 5 kat daha fazla sayfa görüntüleme görüyor

Ayrıca takipçi başına 7 kat daha fazla gösterim ve takipçi başına 11 kat daha fazla tıklama alıyorlar. Yukarıdaki diğer LinkedIn şirket sayfası istatistikleri gibi, bu da LinkedIn sayfanızı güncel ve aktif tutmanın değerini gösterir.

Markanızın LinkedIn varlığından en iyi şekilde yararlandığından emin olmak için yardıma ihtiyacınız varsa, LinkedIn şirket sayfanızı optimize etme kılavuzumuza göz atın.

47. Görsel içeren LinkedIn gönderileri 2 kat daha yüksek yorum oranları görüyor

Gönderilerinden en fazla etkileşimi almak isteyen kuruluşlar, her gönderiye bir resim eklemelidir. Özel resim kolajları (bir gönderide 3-4 resim), özellikle iyi performans göstererek kullanıcılara daha fazla görsel bağlam sunar ve erişiminizi genişletmeye yardımcı olabilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Sosyal Medya Platformlarının İstatistikleri

LinkedIn nedir?

LinkedIn, bir iş sosyal ağıdır. İşletme profesyonellerinin birbirleriyle bağlantı kurmasına, iş ilanlarını paylaşmasına, sektör haberlerini takip etmesine ve iş fırsatları aramasına olanak tanır.

LinkedIn'e nasıl üye olabilirim?

LinkedIn'e üye olmak için www.linkedin.com adresine gidin ve kayıt formunu doldurun. Ardından bir profil oluşturarak ağa katılabilirsiniz.

LinkedIn profilimi nasıl optimize edebilirim?

LinkedIn profilinizi optimize etmek için profesyonel bir fotoğraf kullanın, başlığınızı ve özgeçmişinizi güncelleyin, becerilerinizi ekleyin ve iş deneyimlerinizi vurgulayın.

LinkedIn'de bir iş ilanı nasıl yayınlayabilirim?

LinkedIn iş ilanı yayınlamak için bir işveren hesabı oluşturmanız ve İş İlanları bölümünden ilanınızı oluşturmanız gerekmektedir.

LinkedIn'de bağlantı isteği nasıl gönderebilirim?

Bir kişiye LinkedIn'de bağlantı isteği göndermek için profilini ziyaret edin ve 'Bağlantı İsteği Gönder' düğmesine tıklayın. İlişki kurmak istediğiniz kişinin neden bağlantı yapmak istediğinizi belirtmek için bir mesaj da ekleyebilirsiniz.

LinkedIn Premium nedir ve ne gibi avantajları vardır?

LinkedIn Premium, ek özelliklere ve ayrıcalıklara erişim sağlayan ücretli bir abonelik hizmetidir. Bu hizmet, özgeçmişinizi öne çıkarma, gelişmiş arama yapma, mesaj gönderme gibi avantajlar sunar.

LinkedIn'de bir grup nasıl oluşturabilirim?

Bir LinkedIn grubu oluşturmak için profilinizdeki 'Gruplar' bölümüne gidin ve 'Grup Oluştur' seçeneğini seçin. Grubun adını, amacını ve diğer ayrıntıları belirtin ve oluşturun.

LinkedIn'de bir makale nasıl yayınlayabilirim?

LinkedIn'de makale yayınlamak için profilinizdeki 'Yazı' bölümüne gidin ve 'Makale Yayınla' seçeneğini seçin. İçeriğinizi yazın, görseller ekleyin ve yayınlayın.

25,000+
Aktif Müşteri
600,000+
Toplam İşlem
8 Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
20+
Sosyal Medya Platformu