Sosyal medyada ivmeli bir yükseliş, popüler paketlerle oldukça kolay!
Sosyal medyada ivmeli bir yükseliş, popüler paketlerle oldukça kolay!

Threads Bildirimleri Nasıl Kapatılır? Resimli Anlatım

Meta’nın Twitter rakibi olan Threads, yayına girdi. Yeni mikroblog platformu Threads , Facebook ana şirketi tarafından yayınlandıktan bir gün sonra […]

Meta’nın Twitter rakibi olan Threads, yayına girdi. Yeni mikroblog platformu Threads , Facebook ana şirketi tarafından yayınlandıktan bir gün sonra 50 milyondan fazla kayıt topladı.

Instagram kişilerinizden biri sizi Threads’ta takip ettiğinde size bildirim gelecektir. Ayrıca, Threads’ta gönderileriniz beğeni, yanıt, yeniden gönderi ve bahsetme aldığında uyarılacaksınız.

Bu bildirimler sürekli olduğunda can sıkıcı olabilir ancak Threads daha iyi bir deneyim sunmak için bildirimleri kapatma opsiyonu sunar.

Threads, Instagram’ın hesap sistemini kullanıyor ve Kullanıcı Adınızı, takipçilerinizi ve doğrulama durumunuzu Threads’te tutabilirsiniz. Threads.net’teki masaüstü sitesinden veya uygulamayı iOS ve Android akıllı telefonlara indirerek erişilebilir.

Şu anda uygulama beğeniler, yanıtlar, bahsetmeler, yeniden gönderiler, alıntılar, ilk içerik, yeni takipçiler, takip isteği kabulü, hesap önerileri gibi Threads birçok farklı türde bildirim gönderiyor.

Threads Bildirim Ayarları Nasıl Yapılır?

Aşağıdaki adımları izleyerek size çok fazla ileti gönderen veya artık gereksiz gelen bildirimleri kaldırabilirsiniz:

1. Threads’daki profil sayfanıza gidin ve sağ üst köşedeki iki çizgiye dokunun.

threads bildirimler kapat

2. “Bildirimler” üzerine dokunun.

threads bildirimler kapat

3. Tümünü durdur’a dokunun veya “yazışmalar ve yanıtlar” veya “takip edilenler ve takipçiler”de tekil ayarlamalar yapın.

Bildirimleri kapatmak için beş seçenek arasından seçim yapabilirsiniz: 15 dakika, 1 saat, 2 saat, 4 saat, 8 saat.

threads bildirim nasıl kapatılır

  • Yazışmalar ve yanıtlar altında üç seçenekten birini seçebilirsiniz: herkes, takip ettiğiniz kişiler veya tamamen kapatın.
  • Takip edilenler ve takipçiler altında, her bir bildirimi kapatabilir veya açabilirsiniz.

Threads kullanmak istediğinizde ancak uygulamadan sürekli olarak bildirimler almak istemediğinizde yapmanız gerekeni artık biliyorsunuz.

Threads nedir?

Threads, Facebook'un sahip olduğu bir mikroblog platformudur ve Instagram hesap sistemini kullanarak kullanıcıların gönderi paylaşmasına ve etkileşimde bulunmasına olanak tanır.

Hangi tür bildirimler Threads tarafından gönderilir?

Threads, beğeni, yanıt, yeniden gönderi, bahsetme, ilk içerik, yeni takipçiler, takip isteği kabulü ve hesap önerileri gibi birçok farklı türde bildirimler gönderir.

Threads'taki bildirimleri kapatmak mümkün müdür?

Evet, Threads'taki bildirimleri kapatmak için profil sayfanızda 'Bildirimler' seçeneğine tıklayarak tercihlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Hangi bildirimler için kapatma seçenekleri bulunmaktadır?

Threads'ta beş farklı kapatma seçeneği bulunmaktadır: 15 dakika, 1 saat, 2 saat, 4 saat ve 8 saat.

25,000+
Aktif Müşteri
600,000+
Toplam İşlem
8 Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
20+
Sosyal Medya Platformu